06 4141 723 info@dbcseinajoki.fi

YRITYS JA YHTEYSTIEDOT

Tutkitusti tehokasta fysioterapiaa jo vuodesta 1997 alkaen!

 Toimintamme kulmakivi on aktiivinen, tutkimusnäyttöön perustuva fysioterapia. DBC Seinäjoki on toiminut vuosia etelä-pohjalaisten ihmisten, paikallisten yritysten, urheiluseurojen ja urheilijoiden kumppanina fysioterapian, kuntoutuksen ja ennaltaehkäisevän valmennuksen osalta. Löydät meidät Torikeskuksen 2. kerroksesta – Tervetuloa DBC Seinäjoelle!

 

HENKILÖKUNTAMME

Aleksi Nenonen

Fysioterapeutti AMK
Palvelupäällikkö

aleksi.nenonen@dbcseinajoki.fi
puh: +358 44 3221577

Tiitus Lehtinen

Fysioterapeutti AMK
Ala-raaja erikoistunut / Urheilufysioterapeutti

tiitus.lehtinen@dbcseinajoki.fi

Teresa Vallejo Medina

Fysioterapeutti AMK
Työfysioterapeutti / Terveystieteiden yo

teresa.vallejo@dbcseinajoki.fi

Ali Laitasaari

Hallituksen puheenjohtaja
Fysioterapeutti, Senior advisor for DBC Solutions

ali.laitasaari@dbc.fi
puh: +358 50 3000533

Juha Kaari

Kiropraktikko DC

drkaari@gmail.com
puh: +358 40 728 5886

 

 

 

Heta Oksaharju

Fysioterapeutti AMK
DBC Trainer, Liikuntalääketieteen yo, sydänfysioterapeutti

heta.oksaharju@dbcseinajoki.fi

Tommi Haanpää

Fysioterapeutti AMK
Urheilufysioterapeutti (sert.), MDT-terapeutti (sert.)

tommi.haanpaa@dbcseinajoki.fi

TOIMIPISTEET & AUKIOLOAJAT

DBC Seinäjoki

Torikeskus 2. kerros,
Kauppatori 1-3, 60100 Seinäjoki

AVOINNA:

Ma 09 – 20
Ti 08 – 20
Ke 08 – 20
To 09 – 20
Pe 08 – 16
Muut ajat sopimuksen mukaan.

 

DBC Klinikka

WALLSPORT FYSIOTESTING 

Alaseinäjoenkatu 9B, 60220 Seinäjoki

AVOINNA:
Avoinna ajanvarauksella

WallSport Areena

AJANVARAUS

Ota yhteyttä

Voit varata, tiedustella aikoja tai lisätietoja joko puhelimitse, sähköpostitse tai oheisella lomakkeella.

p. 06 4141 723

Yhteydenottolomake

2 + 10 =

Ajanvaraukset, yhteydenotot ja tarjouspyynnöt

info@dbcseinajoki.fi tai puhelimitse numeroon 06 4141 723

WallSport Fysiotesting 

Alaseinäjoenkatu 9B
60220 Seinäjoki

Fysioterapia ja kuntoutus

Torikeskus 2. kerros,
Kauppatori 1-3, 60100 Seinäjoki

 

WallSport Fysiotesting

Alaseinäjoenkatu 9B
60220 Seinäjoki